Млад в БГ: Ана.
14/12/2011
След кратка пауза – пак сме тук!
* * * * *
- Как се казваш? – Ани
- На колко си години? – На 22
- С какво се занимаваш? – Студентка по ПР и работя като Експерт, Връзки с обществеността
- Разкажи малко повече за себе си. – Обичам да мечтая, пея, пиша, рисувам, пътувам, обичам, прегръщам, снимам… Обичам да съм. Свободата е от огромно значение за мен.
- Какво ти допада в живота в България? – Да се събужда в моето легло. Първото, което видя да е сладкото ми куче. Да съм сред българи. Семейстовото ми да е близо до мен. Това, че трябва да се боря за всичко, което ме прави по-силна.
- А какво не ти харесва? – Това, че съм сред българи J Това, че хората виждат България само през управниците й, а не през хората, техният труд и природата.
- Какво е за теб България? – Дом.
- Би ли живял/а на друго място, ако имаш тази възможност? – Бих пробвала, но не знам дали ще ми понесе…
- Ако „да”, то – къде и защо? – Швеция. Защото всичко е подредено, много по-различно иии ще си намеря висок викинг.
- А би ли се върнал/а след време и ако „да”, то – кога и по каква причина? – Да, защото ако живея някъде другаде няма да съм цяла.
- Нещо друго, което искаш да споделиш с читателите на 11AM? – Ние сме България :)
* * * * *
Очаквам включванията на още от вас, които искат да станат част от “Млад в България”!
За повече информация, посетете ТОЗИ линк.
Bobby, out!